webinfo

A+ A A-

Članci

FUTSAL: Finiš sve pokvario

b_150_100_16777215_00_images_Tijana_futsal.jpgVIK Naisus 4:3 (2:0). - Strelci: Šošo u 2. i 22, Živić u 17. i Tomin u 30. minutu za Bečej, a Rančić u 36. (7 m), Pešić u 37. i 38. (oba puta sa 10 m)

Sportska dvorana OSC Mladost, gledalaca: 400. Sudije: Dragutin Božović (Kula) i Đorđe Bilić (Ruma). Strelci: Šošo u 2. i 22, Živić u 17. i Tomin u 30. minutu za Bečej, a Rančić u 36. (7 m), Pešić u 37. i 38. (oba puta sa 10 m). Žuti kartoni: Tomin (Bečej) i Krstić (VIK Naisus). Nagomilavanje prekršaja: Bečej 11 (3+8), VIK Naisus 8 (3+5).

BEČEJ: Andrić 8 (17 odbrana), Vučković 6, Ikić 6, Raičević 6, Blažin -, Tomin 7, Novaković 7, Živić 7, Šošo 8, Lazić 7, Arvai 7, Bakrač -.

VIK NAISUS: Stojanović 8 (15 odbrana), Krstić 6, Pešić 7, Rančić 6, Kostić 6, Stojković 6, Mićić 7, Živadinović 6, Jovanović 6, Stevanović -.

Umesto da mirno putuju na revanš četvrtfinala plej ofa, Bečejci odlaze s minimalnom prednošću od jednog gola. Još jedanput se VIK Naisus ove sezone rezultatski izvukao kraj Tise. U ligaškom delu sezone bilo je 3:1 za Bečejce, minut pre kraja na semaforu je pisalo 3:3, a na kraju su se Nišlije radovale rezultatom 5:3.

Sada je do 36. minuta bilo 4:0, uz napomenu da su domaći pogodili tri puta okvir gola i da je kapiten gostiju Ivan Stojanović, pogotovo u prvom poluvremenu, izvrsno branio. Igor Šošo je dva puta materijalizovao asistencije Marka Novakovića, a Živić i Tomin su potrvrdili šuterske sposobnosti.

Kada su svi očekivali katastrofu renomiranih Nišlija, oni su u predvečerje Vaskrsa rezultatski vaskrsli. Sva tri gola postigli su iz kaznenih udaraca, Rančić sa 7, a Pešić dva puta sa 10 metara. Prekosutra pred svojim navijačima moraće da igraju drugačije, a hoće li to Bečejcima omogućiti da se razmahnu ili će arhivirati, ipak, uspešnu sezonu pokazaće vreme.

izvor: dnevnik, vest u celosti procitajte OVDE

IMPRESUM: Naziv medija: WEBINFO* Registarski broj: IN000118* Osnivač: INFO-NB* Matični broj osnivača: 28028512* sedište osnivača: Milorada Popova 1, Novi Bečej* Glavni urednik: Tijana Janković