Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova pronašli su M. M. (1993) iz Bečeja, ubrzo pošto je, kako se sumnja, ukrao „jugo“ jednom meštaninu.
Automobil je vraćen vlasniku, a protiv osumnjičenog će biti podneta krivična prijava zbog osnova sumnje da je učinio krivično delo teške krađe.
Budući da je vozio bez vozačke dozvole, te da je odbio alkotest kome je, po proceni policije, trebao biti podvrgnut, priveden je prekršajnom sudiji koji mu je izrekao kaznu zatvora u trajanju od 30 dana.
Izvor: PU Novi Sad