Projekcije najnovijeg "Hobita" ("Bitka pet armija") u najnovijoj 3D tehnici u subotu i nedelju 13. i 14. decembra u Gradskom pozorištu, dva dana posle beogradske premijere.
Projekcije su od 17 i od 20 časova a ulaz je 300 dinara.
Takođe, projekcije "Pingvina sa Madagaskara" (3D, sinhronizovano) su od 15 časova, a ulaz je 250 dinara.
Karte možete kupiti svakog dana od 8 do 14 časova. Uzmite ulaznice na vreme!!!