Foto i izvor: Crveni krst Novi Bečej
U Domu penzionera u Novom Bečeju danas je održana akcija dobrovoljnog davanja krvi, kojoj se odazvalo više građana nego što je bilo očekivano.
Organizatori su očekivali do 50 davalaca, a akciji su se odazvale 54 osobe. Krv je dalo 50 građana, među kojima je bilo 12 žena, dok je petoro davalaca krv dalo prvi put.
Akcija je održana u okviru redovnih aktivnosti dobrovoljnog davanja krvi u Novom Bečeju.
Sledeća akcija biće održana u četvrtak, 2. jula, od 8.30 do 12 časova, takođe u Domu penzionera u Novom Bečeju.