U prvoj utakmici baraža za popunu Područne fudbalske lige Subotica, Jedinstvo iz Bačkog Petrovog Sela savladalo je na domaćem terenu Obilić iz Novog Kneževca rezultatom 1:0.
Jedini gol na utakmici postigao je Š. Mihalec u 65. minutu.
Jedinstvo je ovom pobedom steklo minimalnu prednost pred revanš utakmicu, koja će biti odigrana 28. juna od 17.30 časova u Novom Kneževcu.